Mourinho: Luiz zostaje w Londynie

Redakcja | 14.08.2013 23:38 | komentarzy: 14 | kategoria: News |

„The Special One” przyznał, że Chelsea zamierza konsekwentnie odrzucać kolejne oferty za Davida Luiza. Piłkarzem zainteresowana jest Barcelona, która jedno podejście kupna Brazylijczyka ma już za sobą. Pierwsza oferta „Blaugrany” została jednak bardzo szybko odrzucona przez zarząd londyńskiej Chelsea.

– Nie ma szansy na to, aby Luiz opuścił mój zespół. To zawodnik, jakiego chcemy zatrzymać w klubie, a jego kontrakt kończy się dopiero za cztery lata. Luiz jest ważnym elementem drużyny i nie oddamy go za żadną cenę cenę – stanowczo komentuje sprawę José Mourinho.

Według medialnych plotek, sam piłkarz prosił ostatnio o pozwolenie na transfer do Barcelony. Mourinho wypowiedział się na ten temat bardzo kurtuazyjnie, nie podając przy tym konkretów.

– Nie wiem czy faktycznie tak było. Mogę powiedzieć, że tak się nie stanie. Ostatnio czytałem wypowiedź Luiza, który podkreślił, że póki jest na zgrupowaniu reprezentacji, nie chce wypowiadać się o poszczególnych klubach. To coś fantastycznego, co bardzo doceniam – podsumował Portugalczyk.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Jose Mourinho, David Luiz

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (14)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze