Odejście Khediry? „To plotka"

Autor: Michał Nowacki | 16.08.2013 09:49 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

W ostatnich dniach media zaczęły spekulować, że Sami Khedira opuści Real Madryt i przeniesie się do Paris Saint-Germain. Agent niemieckiego pomocnika, Jorg Neubauer kategorycznie zaprzecza takim doniesieniom.

To właśnie z tego francuskiego klubu przyszedł Carlo Ancelotti, który na stanowisku trenera zastąpił José Mourinho. „The Special One” postanowił po raz drugi w swojej karierze spróbować sił na Stamford Bridge i liczy, że tym razem będzie w stanie osiągnąć sukces z Chelsea Londyn w Europie. Rok temu udało się „The Blues” wygrać Ligę Mistrzów, ale trenerem wówczas był Roberto Di Matteo.

– Mój klient zostanie w Realu Madryt na kolejny sezon.. Nie wiem kto wymyśla takie plotki na temat Khediry, ale wiem, że to nie jest nic fajnego. Jego jako piłkarza bolą go takie spekulacje na temat jego przyszłości i sprawiają mu wielki ból, to jest irytujące – oznajmił agent piłkarza w rozmowie z Bild.

26-latek od trzech sezonów jest piłkarzem „Królewskich”, kiedy to po Mistrzostwach Świata postanowił przenieść się z VfB Stuttgart. Jego obecna umowa ważna jest do lata 2015 roku, więc niemiecki zawodnik ma przed sobą jeszcze dwa sezony.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Francja , Carlo Ancelotti, Jose Mourinho, Transfery, Trenerzy, Paris Saint-Germain, Sami Khedira

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze