Ogromne osłabienie Schalke, gwiazdor kontuzjowany

Autor: Tomasz Delimat | 19.08.2013 14:18 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Z coraz większymi obawami oczekują kibice Schalke 04 na dwumecz z PAOK-iem Saloniki w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Nie dość, że forma zespołu jest fatalna, to w starciu z Grekami nie będzie mógł zagrać Klaas-Jan Huntelaar.

W sobotnim meczu ligowym z Wolfsburgiem, przegranym aż 0:4, Huntelaar niefortunnie zderzył się z bramkarzem rywala, Diego Benaglio. Na drugą połowę holenderski napastnik już nie wyszedł, a badania wykazały u niego kontuzję kolana. 30-latek częściowo naderwał więzadła poboczne.

Taki uraz oznacza około miesiąc przerwy w grze. Huntelaara zabraknie więc w obu spotkaniach z PAOK-iem. Reprezentant Holandii opuści też ligowe pojedynki z Hannoverem, Bayerem Leverkusen i Mainz, a jego powrót na hitowe starcie z Bayernem Monachium stoi pod znakiem zapytania.