Manchester United walczy o pomocnika Bilbao

Autor: Ewa Grodzka | 30.08.2013 20:46 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Manchester United złożył ofertę za piłkarza Athletic Bilbao, Andera Herrerę. Propozycja „Czerwonych Diabłów” została jednak odrzucona.

Josu Urrutia, prezydent Athletic Bilbao, potwierdził odrzucenie oferty w wysokości 30 milionów euro za Andera Herrerę złożoną przez Davida Moyesa. Hiszpan ma zapisaną w kontrakcie klauzulę, która pozwala mu odejść za 36 milionów euro i takiej kwoty oczekują włodarze klubu z San Mames.

 – Otrzymaliśmy ofertę ze strony Manchesteru United za Andera Herrerę. Od razu poinformowaliśmy, że nie negocjujemy kwot za naszych zawodników. Nasz klub jest inny, gdyż tworzymy więź emocjonalną z piłkarzami. Naszym priorytetem nie są sprawy zarobkowe. Zawodnik będzie mógł odejść jeśli przedstawi takie pragnienie, a także wpłacona zostanie kwota z klauzuli w kontrakcie – oznajmił Josu Urrutia, prezydent Athletic Bilbao.

 Ander Herrera jest środkowym pomocnikiem, który wychowywał się w Realu Saragossie a w 2011 roku trafił do Athletiku Bilbao. 24-latek grał też w kadrze młodzieżowej Hiszpanii.

Czytaj więcej o: Manchester United, Transfery, Athletic Bilbao, Ander Herrera

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Podsumowanie piłkarskiego weekendu

  Czas przyjrzeć się jakie rozstrzygnięcia padły tym razem w meczach najlepszych piłkarskich lig.

  czytaj więcej
 • Pogba dostał ostrzeżenie od Mourinho

  Wczoraj Manchester United pokonał Fulham 4:1, zaś całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Paul Pogba. Był to sygnał od trenera, José Mourinho, który tym samym dał do zrozumienia zawodnikowi, że w środę przeciwko Valencii musi pokazać taką samą mentalność, co jego koledzy. To drugi mecz Francuza na ławce, z Arsenalem wszedł tylko na ostatni kwadrans.

  czytaj więcej
 • Podsumowanie sobotnich spotkań najlepszych lig europejskich

  Dzisiaj swoje spotkania rozgrywało wielu pretendentów do tytułu mistrza swojego kraju. Bez wątpienia hitem było starcie między Realem Madryt i Valencią.

  czytaj więcej
 • Derby Manchesteru dla „Obywateli”

  Podopieczni Josepa Guardioli zdominowali rywali, nie pozostawiając złudzeń, kto bardziej zasłużył na wygraną.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź: Man. City vs Man. United

  Jeśli ktoś nie ma pomysłu w jaki sposób świętować Dzień Niepodległości to zalecane jest, aby o 17:30 zasiąść głęboko w fotelu, zapiąć pasy i wystartować wraz z 177. derbami Manchesteru.

  czytaj więcej

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze