Manchester United walczy o pomocnika Bilbao

Autor: Ewa Grodzka | 30.08.2013 20:46 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Manchester United złożył ofertę za piłkarza Athletic Bilbao, Andera Herrerę. Propozycja „Czerwonych Diabłów” została jednak odrzucona.

Josu Urrutia, prezydent Athletic Bilbao, potwierdził odrzucenie oferty w wysokości 30 milionów euro za Andera Herrerę złożoną przez Davida Moyesa. Hiszpan ma zapisaną w kontrakcie klauzulę, która pozwala mu odejść za 36 milionów euro i takiej kwoty oczekują włodarze klubu z San Mames.

 – Otrzymaliśmy ofertę ze strony Manchesteru United za Andera Herrerę. Od razu poinformowaliśmy, że nie negocjujemy kwot za naszych zawodników. Nasz klub jest inny, gdyż tworzymy więź emocjonalną z piłkarzami. Naszym priorytetem nie są sprawy zarobkowe. Zawodnik będzie mógł odejść jeśli przedstawi takie pragnienie, a także wpłacona zostanie kwota z klauzuli w kontrakcie – oznajmił Josu Urrutia, prezydent Athletic Bilbao.

 Ander Herrera jest środkowym pomocnikiem, który wychowywał się w Realu Saragossie a w 2011 roku trafił do Athletiku Bilbao. 24-latek grał też w kadrze młodzieżowej Hiszpanii.

Czytaj więcej o: Manchester United, Transfery, Athletic Bilbao, Ander Herrera

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • FA Cup: Dublet Lukaku, awans United

  W meczu 1/8 finału Pucharu Anglii „Czerwone Diabły” zaprezentowały zabójczą skuteczność i w stylu, do którego zdążyły przyzwyczaić, awansowały do ćwierćfinału.

  czytaj więcej
 • Sensacja na St. James Park! Nowy bramkarz i pudła Martiala pogrążyły United

  Wydawało się, że Manchester United zdobędzie komplet punktów w niedzielne popołudnie. Tak się nie stało, bowiem Newcastle United postawiło ciężkie warunki i niespodziewanie pokonało faworyzowany zespół Jose Mourinho.

  czytaj więcej
 • Zimowe mercato: Sevilla vs. Man. Utd

  Ekipa z Andaluzji w styczniu nie próżnowała i przeprowadziła kilka transakcji. „Czerwone Diabły” były zamieszane w jeden z najgłośniejszych transferów zimowego okna transferowego.

  czytaj więcej
 • Rooney: Kane będzie miał wielki problem w ciągu roku lub dwóch

  Wayne Rooney po 13 latach gry w Manchesterze United wrócił do Evertonu, którego jest wychowankiem. Zaznał smaku wielu zdobytych goli i wygranych trofeów z "Czerwonymi Diabłami" i przyznał, że Harry Kane będzie miał w najbliższych dwóch latach problem z podjęciem decyzji odnośnie swojej przyszłości.

  czytaj więcej
 • Bale może odejść za 90 milionów euro?

  Real Madryt jest otwarty na oddanie Garetha Bale'a latem i stołeczny klub przyjmie każdą ofertę zaczynającą się od 90 milionów euro. Diario Gol przyznaje, że skrzydłowy na pewno nie będzie miał problemów ze znalezieniem pracodawcy, który byłby skłonny wyłożyć taką gotówkę za 28-latka.

  czytaj więcej

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze