Manchester United walczy o pomocnika Bilbao

Autor: Ewa Grodzka | 30.08.2013 20:46 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Manchester United złożył ofertę za piłkarza Athletic Bilbao, Andera Herrerę. Propozycja „Czerwonych Diabłów” została jednak odrzucona.

Josu Urrutia, prezydent Athletic Bilbao, potwierdził odrzucenie oferty w wysokości 30 milionów euro za Andera Herrerę złożoną przez Davida Moyesa. Hiszpan ma zapisaną w kontrakcie klauzulę, która pozwala mu odejść za 36 milionów euro i takiej kwoty oczekują włodarze klubu z San Mames.

 – Otrzymaliśmy ofertę ze strony Manchesteru United za Andera Herrerę. Od razu poinformowaliśmy, że nie negocjujemy kwot za naszych zawodników. Nasz klub jest inny, gdyż tworzymy więź emocjonalną z piłkarzami. Naszym priorytetem nie są sprawy zarobkowe. Zawodnik będzie mógł odejść jeśli przedstawi takie pragnienie, a także wpłacona zostanie kwota z klauzuli w kontrakcie – oznajmił Josu Urrutia, prezydent Athletic Bilbao.

 Ander Herrera jest środkowym pomocnikiem, który wychowywał się w Realu Saragossie a w 2011 roku trafił do Athletiku Bilbao. 24-latek grał też w kadrze młodzieżowej Hiszpanii.

Czytaj więcej o: Manchester United, Transfery, Athletic Bilbao, Ander Herrera

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze