Pepe: Faul? Oczywiście!

Autor: Rafał Bedlewicz | 26.09.2013 21:13 | komentarzy: 22 | kategoria: News |

Portugalczyk nie pozostawia wątpliwości. Gdy cała Hiszpania zastanawia się nad poziomem sędziowania w lidze, obrońca przekonuje, że w środowy wieczór Muniz Fernandez nie pomylił się odgwizdując w doliczonym czasie rzut karny, który zapewnił Realowi Madryt zwycięstwo nad Elche.

Przeciwnik zdecydowanie nie był zainteresowany piłką. Mocno mnie przytrzymywał, blokował, sprawił, że upadłem. Nie mam wątpliwości, że decyzja arbitra była słuszna analizuje stoper ,,Królewskich''.

 Muniz Fernandez otrzymał dziś karę zawieszenia na dwie kolejki w związku z błędami popełnionymi w spotkaniu Barcelony z Sevillą. Niewykluczone, że arbiter odpocznie też w kolejnych tygodniach  hiszpański Komitet Techniczny Arbitrów nie przeanalizował jeszcze wczorajszego starcia w Elche.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Pepe

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej

Komentarze (22)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze