Moyes: Kagawa wciąż jest w moich planach

Autor: Michał Nowacki | 29.09.2013 14:54 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

David Moyes w lecie został trenerem Manchesteru United i zaprowadził już kilka swoich decyzji. Na razie „Red Devils” po 6. kolejkach Premiership zajmują odległą 12. lokatę i jest to jeden z najgorszych startów w historii klubu. Shinji Kagawa nie jest podstawowym wyborem Szkota, który zapewnia, że nadal Japończyk jest u niego wysoko na liście i ma wobec niego szczególny plan.

24-latek zaczął w wyjściowym składzie zawody z West Bromwich Albion, ale w 46. minucie opuszczał Old Trafford i w jego miejsce wszedł Adnan Januzaj. W sezonie 2012/2013 piłkarz zanotował 20 występów i zaliczył sześć trafień, już teraz widać, że Alex Ferguson znacznie częściej stawiał na gracza rodem z Azji.

– Chcę, aby Shinji Kagawa czuł, że dostaje ode mnie okazję do gry i, że ma szansę pokazać co on potrafi. Prawdopodobnie najlepszą pozycją dla niego jest grać jako klasyczna „10” tak jak gra w reprezentacji Japonii. Konkurencja jest wielka w tym zespole i chcemy wykorzystać ten fakt, aby stać się lepszą drużyną i notować lepsze wyniki – zapewnił David Moyes.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Trenerzy, Shinji Kagawa, David Moyes

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze