Wielkie emocje w Turynie, Juventus gubi punkty

Autor: Michał Nowacki | 02.10.2013 22:38 | komentarzy: 23 | kategoria: Recenzja meczu |

Juventus Turyn rozczarował w starciu z Galatasaray Stambuł. Wydawało się, że mistrz Włoch wygra z Turkami, ale okazało się, że musiał gonić wynik. Rezultat spotkania otworzył Didier Drogba i na drugą połowę podopieczni Antonio Conte musieli się zmobilizować.

W 78. minucie Arturo Vidal doprowadził dopiero do remisu i od tej pory naprawdę zaczął się mecz. W 87. minucie Fabio Quagliarella dał prowadzenie „Starej Damie”, która nie była wstanie dokończyć meczu z tym wynikiem. Minutę później Umut Bulut wpisał się na listę strzelców i w końcówce spotkania widniał na tablicy wynik 2:2. Żadna z drużyn nie była w stanie strzelić zwycięskiego gola i kibice obu drużyn w Turynie musieli zadowolić się podziałem punktów i czterema bramkami w meczu.

Juventus Turyn – Galatasaray Stambuł 2:2 (0:1) Vidal 78’, Quagliarella 87’– Drogba 36’, Bulut 87’.