„Marzę, aby za rok wrócić do Barcelony”

Autor: Michał Nowacki | 04.10.2013 15:16 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Golkiper SSC Napoli dosyć sensacyjnie wyjawił, że chciałby kiedyś wrócić na Camp Nou. José Reina jest wychowankiem Barcelony, sezon 1999/2000 spędził w zespole B, zaś później przez dwa lata był bramkarzem w pierwszym składzie.

Na razie 31-latek jest związany kontraktem z Liverpoolem do lata 2016 roku, zaś kampanię 2013/2014 rozgrywa we włoskim SSC Napoli. Bramkarza niegdyś do „The Reds” ściągnął Rafael Benítez, który obecnie jest trenem neapolitańczów i to on nalegał na pozyskanie Reiny.

Hiszpan marzy, aby w przyszłym roku wrócić do katalońskiego klubu, z którego w 2002 roku odszedł do Villarrealu. W zespole „Blaugrany” w ciągu dwóch sezonów nie potrafił przebić się do wyjściowego składu, ale widać, że teraz chce wrócić „na stare śmieci”. Ponadto Víctor Valdés obecnie rozgrywa swój ostatni sezon na Camp Nou i latem poszuka sobie nowego pracodawcy, więc za rok będzie pewnie jednym z kandydatów do gry w bramce mistrza Hiszpanii.

– To byłaby dla mnie znakomita rzecz, gdybym wrócił do Barcelony. Jestem bardzo szczęśliwy, że moje imię jest wspomniane właśnie obok tego klubu. Jeszcze żadna umowa nie została podpisana i zakładam, że oni rozmawiają z kilkoma bramkarzami. Wszystkiego dowiemy się za rok – stwierdził Reina w Radio Catalunya.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Liverpool FC, Anglia, Hiszpania, Włochy, Transfery, Kontrakt, Jose Reina, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze