Barcelona z Valladolid bez kilku gwiazd

Autor: Tomasz Delimat | 05.10.2013 11:53 | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Lionel Messi, Andres Iniesta, Sergio Busquets, Adriano – to zawodnicy, których w dzisiejszym meczu Barcelony z Valladolid nie zobaczymy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22.00.

W przypadku Messiego i Adriano powodem nieobecności są wciąż jeszcze niewyleczone kontuzje. Trener Gerardo Martino nie chce ryzykować pogorszenia się stanu zdrowia swoich graczy, więc na stosunkowo łatwy mecz z Valladolid nie będzie ich wystawiał. Absencja Iniesty i Busquetsa nie jest natomiast spowodowana kwestiami zdrowotnymi – obaj zawodnicy po prostu dostaną od szkoleniowca dzień wolny.

Kogo zobaczymy więc dziś w pierwszym składzie? W środku pola za Iniestę wystąpi zapewne Cesc Fabregas, a Busquetsa na pozycji defensywnego pomocnika zmieni Alexandre Song. Na bokach obrony zobaczymy prawdopodobnie Martina Montoyę i Daniego Alvesa, natomiast w ofensywnym tercecie spodziewamy się Neymara, Alexisa i Pedro.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Sergio Busquets, Lionel Messi, Andrés Iniesta, Adriano Correia, Gerardo Martino

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (12)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze