Obrońca Arsenalu zimą zmieni klub?

Autor: Rafał Krysztopa | 15.10.2013 09:57 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Z powodu małej ilości minut otrzymywanych od Arsene‘a Wengera, Thomas Vermaelen może zimą zmienić klub. Stoper potrzebuje regularnej gry, by otrzymać bilet na mistrzostwa świata w Brazylii.

Belgijski obrońca w aktualnie toczących się rozgrywkach został odsunięty na boczny tor. W doskonałej dyspozycji znajdują się dwaj konkurenci Thomasa Vermaelena, Laurent Koscielny i Per Mertesacker. Belg w Premier League otrzymał zaledwie kilka minut, przez co również jego sytuacja w kadrze przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata stoi pod dużym znakiem zapytania.

– Muszę myśleć o swojej karierze. Oczywiście, brak startów w pełnym wymiarze czasowym nie otworzy mi furtki na mistrzostwa świata. Zewsząd padają pytania: czy jestem zaniepokojony małą ilością minut na boisku? Chwilowo nie jestem.

– Rozmawiałem już z kierownictwem klubu, lecz ta rozmowa pozostanie tylko między nami. Sytuacja może się zmienić w każdej chwili. Mamy jeszcze sporo czasu do następnego okna transferowego. Muszę być gotowy na każdą możliwość.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Thomas Vermaelen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze