Napastnik Schalke znów kontuzjowany

Autor: Ewa Grodzka | 15.10.2013 19:02 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Pech nie opuszcza napastnika Schalke 04 Gelsenkirchen, Klaas-Jana Huntelaara. Holendrowi odnowiła się kontuzja kolana i nie wiadomo jak długo potrwa ponowna absencja tego piłkarza.

Huntelaar dopiero co powrócił do treningów, a znów będzie musiał poddać się leczeniu. Holendrowi najprawdopodobniej odnowił się uraz zerwanych więzadeł w kolanie. Stało się to na treningu, podczas którego piłkarz zderzył się z kolegą z zespołu.

To kolejna kontuzja tego piłkarza w ostatnich miesiącach. Huntelaar najpierw miał problemy ze wzrokiem, później częściowo zerwał więzadła w lewym kolanie. W połowie sierpnia ponownie zerwał więzadła, tym razem w drugim kolanie. Wszystko wskazuje na to, że ten ostatni uraz uległ odnowieniu, jeśli diagnoza się sprawdzi, przerwa w grze napastnika Schalke potrwa kilka tygodni. 

Tym samym Huntelaar na pewno nie wystąpi w najbliższym starciu ligowym Schalke 04 z Brunszwikiem. Wielkim osłabieniem będzie jednak przede wszystkim absencja piłkarza w meczu z Chelsea w ramach Ligi Mistrzów. Jest natomiast szansa, że Holender zdąży się wyleczyć na spotkanie z Borussią Dortmund.

Czytaj więcej o: Niemcy, Kontuzje , Schalke 04, Klaas Jan Huntelaar

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze