Kapitan Arsenalu odejdzie w styczniu?

Autor: Damian Kącicki | 28.10.2013 11:59 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Kapitan Arsenalu Londyn, Thomas Vermaelen, powiedział, że brak występów w klubie zmusi go do zmiany barw klubowych już w styczniu.

Belg, który wyleczył kontuzję ponad miesiąc temu tylko raz wystąpił na placu gry i to jedynie przez 11 minut. Taka sytuacja jest dla defensora nie do zaakceptowania głównie z powodu zbliżających się Mistrzostw Świata w Brazylii.

Belgia, która w świetnym stylu przeszła eliminacje może się okazać „Czarnym Koniem” Mundialu, a Vermaelen nie chciałby, żeby go to ominęło.

Reprezentacja Belgii ostatni raz na Mistrzostwach Świata zagrał w 2002 roku, dlatego dla Belgów jest to niemałe wydarzenie. Vermaelen musi grać jeśli chce walczyć o miejsce w kadrze gdyż konkurencja jest naprawdę mocna: Vincent Kompany, Jan Verthongen i Daniel van Buyten.

– Do stycznia jeszcze kilka miesięcy, ale oczywiście obecna sytuacja nie jest dla mnie idealna. Jeśli nadal nie będę grał, to będę musiał się zastanowić nad odejściem z klubu, jeśli okaże się to konieczne. Rozmawiałem o tym z menadżerem, ale to pozostanie tylko między nami – zakończył rosły obrońca.

Kontrakt Vermaelena wygasa w czerwcu 2015 roku.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Arsene Wenger, Transfery, Thomas Vermaelen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze