Ancelotti nie szuka zastępcy Khediry

Autor: Ewa Grodzka | 19.11.2013 09:12 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Carlo Ancelotti jasno dał do zrozumienia, że nie będzie szukał zastępstwa dla kontuzjowanego Samiego Khediry. Niemiec doznał poważnego urazu podczas towarzyskiego starcia z Włochami, najprawdopodobniej nie zagra do końca sezonu.

Kontuzja Khediry jest niewątpliwie ogromną stratą dla Realu Madryt. Zaczęto więc spekulować o potencjalnym następcy niemieckiego piłkarza, szkoleniowiec „Królewskich” ucina jednak te doniesienia.

 

– Na pewno nikogo nie pozyskamy w miejsce Samiego. Mamy kilka innych dostępnych opcji w drugiej linii, kilku piłkarzy wręcz czeka na możliwość regularnej gry. Możemy zapełnić lukę graczem o podobnych cechach lub całkowicie zmienić ustawienie by zawodnikom było wygodniej – powiedział Ancelotti.

 

Hiszpańska federacja ma w swoim regulaminie zapis mówiący o tym, że klub może pozyskać piłkarza poza oknami transferowymi w przypadku, gdy zawodnik jest niezdolny go gry z powodu problemów zdrowotnych przez co najmniej pięć miesięcy. Warunkiem jest to, że ewentualny piłkarz musiałby być bez kontraktu lub pochodzić z innego klubu ligi hiszpańskiej.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Carlo Ancelotti, Trenerzy, Sami Khedira

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze