Holtby wróci do Schalke?

Autor: Michał Nowacki | 24.01.2014 11:25 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Dwaj zawodnicy Schalke 04 Gelsenkirchen namawiają Lewisa Holtby’ego, aby wrócił do niemieckiego klubu. Kapitan, Benedikt Howedes i napastnik, Klaas-Jan Huntelaar uważają, że dla rozgrywającego najlepszy byłby powrót na Veltins Arena.

Para wierzy, że playmaker byłby wielkim wzmocnieniem, gdyby zdecydował się opuścić „Koguty” i wrócić do Niemiec. Media spekulują, że pomocnik jest chętny wyprowadzić się z Anglii i stołecznego klubu, aby wrócić do Schalke.

– Lewis Holtby pomógłby nam, on ma wielką jakość i na pewno w Schalke jest zawsze mile widziany. Może grać w środku pola i prawie na wszystkich pozycjach w ofensywie i defensywie. To bardzo wielka umiejętność i wspaniała opcja dla każdego trenera – oznajmił Huntelaar w rozmowie z Bild.

– Lewis Holtby jest świadomy, że dobrze sobie radził w Schalke i pamięta cały czas lata, które tam spędził. Staram się znaleźć dla niego najlepsze rozwiązanie, aby mógł on być szczęśliwy. Dla niego najważniejsze jest regularne granie w piłkę – stwierdził agent Niemca, Marcus Noack.

23-latek aktualnie dla „Kogutów” zagrał 21 spotkań, z czego 12 w Premiership.

Czytaj więcej o: Anglia, Niemcy, Transfery, Trenerzy, Schalke 04, Tottenham Hotspur, Klaas Jan Huntelaar, Benedikt Höwedes, Lewis Holtby

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze