Milan pozyskał drugiego pomocnika z zachodniego Londynu

Autor: Michał Nowacki | 30.01.2014 13:41 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Pomocnik Quuens Park Rangers sezon 2013/2014 rozpoczął na wypożyczeniu w angielskim Fulham Londyn. Teraz Adel Taarabt będzie reprezentował barwy znacznie większego klubu, gdyż w styczniu postanowił związać się z AC Milanem.

– Adel Taarabt przybył czarterowym lotem do portu w Linate i czekamy aż trafi na San Siro dokończyć formalności związane ze swoim transferem. Musimy przejść odpowiednie procedury, aby oficjalnie potwierdzić jego pozyskanie – głosi oficjalne stanowisko „Rossonerich”.

Dla ekip z San Siro to już drugi transfer z zachodniego Londynu, niedawno do klubu postanowił dołączyć Michael Essien z Chelsea Londyn. Teraz obok reprezentanta Ghany znajdzie się Marokańczyk, który postanowił także wzmocnić szeregi włoskiego klubu.

Playmaker swoje pierwsze kroki w futbolu stawiał we francuskim Lens, skąd trafił po roku na wypożyczenie do Tottenhamu Hotspur mając zaledwie 17 lat. W latach 2007-2010 był już oficjalnie piłkarzem „Kogutów” i dwukrotnie grał na wypożyczeniu w Quuens Park Rangers. Do drużyny z Lotus Road przeszedł na stałe dopiero w 2010 roku, zaś od sześciu miesięcy grał na wypożyczeniu w Fulham Londyn, gdzie w 16 spotkaniach zanotował tylko jedną bramkę.

Czytaj więcej o: AC Milan, Chelsea FC, Anglia, Włochy, Transfery, Michael Essien, Fulham, Queens Park Rangers, Adel Taarabt

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze