Gwiazdor PSG najlepiej opłacanym piłkarzem

Autor: Ewa Grodzka | 08.02.2014 09:41 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

„World Soccer" opublikował aktualną listę najlepiej zarabiających piłkarzy, na jej czele znalazł się gwiazdor PSG, Zlatan Ibrahimović. Co ciekawe, w czołówce nie ma żadnego piłkarza z ligi angielskiej.

„Ibra” stanął na szczycie listy futbolowych krezusów, Szwed inkasuje w PSG 14,67 milionów euro rocznie. Niewiele mniej, bo 14,40 miliona zarabia w Realu Madryt Cristiano Ronaldo. Najniższe miejsce podium zajmuje napastnik AS Monaco, Radamel Falcao. Zarobki Kolumbijczyka to 14,15 miliona euro.

Czwarty na liście jest piłkarz PSG, Thiago Silva, który inkasuje za rok pracy 12,15 miliona euro. Kolejny jest Leo Messi z Barcelony, z zarobkami rzędu 10,70 miliona. Niewiele mniej niż 10 milionów zarabia zawodnik „Królewskich”, Gareth Bale.

Po 8,07 miliona zarabiają kluczowi piłkarze FC Barcelony, Xavi Hernandez oraz Andres Iniesta. Brazylijczyk Neymar uplasował się dopiero na 13. miejscu tego zestawienia, jego zarobki to 7,06 miliona euro rocznie.

Czytaj więcej o: Thiago Silva, Xavi Hernandez, Zlatan Ibrahimović, Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Lionel Messi, Andrés Iniesta, Neymar, Radamel Falcao

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze