„Przegraliśmy przez za duży respekt”

Autor: Martyna Dębińska | 19.02.2014 14:33 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Nie podlega żadnym wątpliwościom, że przy starciu Manchesteru City z FC Barceloną każdy liczył na większe emocje i zdecydowanie lepszy mecz. Vincent Kompany postanowił wyjaśnić postawę swojej drużyny we wczorajszym meczu.

Choć „Katalończycy” są faworytem tego dwumeczu, to z pewnością nikt nie spodziewał się, że już na Etihad Stadium wygrają różnicą dwóch bramek i zapewnią sobie solidną zaliczkę przed rewanżem. Kapitan Manchesteru City tłumaczy, dlaczego tak się stało.

– To nie był nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Prezentowaliśmy wysoką formę, ale w spotkaniu z Barceloną okazaliśmy zbyt duży respekt naszym rywalom. Gdyby nie to, wszystko mogło potoczyć się inaczej. Jednak na własnym obiekcie polegliśmy 0:2. Teraz patrzymy już tylko przed siebie, na rewanż, który będzie niebywale trudny, ale nie wolno tracić nam wiary.

Kompany zwrócił uwagę na to, że goście nie zagrali wybitnego spotkania i są drużyną, którą można pokonać, wystarczy tylko odpowiednie podejście.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, FC Barcelona, Manchester United, Anglia, Hiszpania, Vincent Kompany, Man. City - Barcelona 2014-02-18

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze