Rooney: Nie wiem, czy zagram w Brazylii

Autor: Michał Nowacki | 07.03.2014 20:25 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Napastnik Manchesteru United uważa, że nikt z zawodników reprezentacji Anglii nie może być pewny miejsca w kadrze na zbliżający się Mundial. Wayne Rooney przyznał, że teraz każdy zawodnik musi dawać z siebie wszystko, aby Roy Hodgson zwrócił na niego uwagę i zdecydował się go zabrać na międzynarodowy turniej.

Zdaniem „Wazzy” ugruntowana pozycja w klubie wcale nie musi przyczynić się do powołania do reprezentacji. W dodatku także postawa wychowanka Evertonu w towarzyskim meczu z Danią pozostawiała wiele do życzenia, zaś w 60. minucie zmienił go klubowy kolega, Danny Welbeck. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 82. minucie Daniel Sturridge.

– To był nasz ostatni sprawdzian i jedyna szansa występu w takim składzie. Nikt z nas nie może być pewny wyjazdu do Brazylii. Roy Hodgson miał do dyspozycji 29 piłkarzy i każdy chciał zagrać, pokazać się z jak najlepszej strony. Teraz to on przez kilka tygodni będzie się zastanawiał kogo powołać i później ogłosi to publicznie – zauważył „Wazza”.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Trenerzy, Wayne Rooney, Daniel Sturridge, Brazylia, Danny Welbeck, Roy Hodgson, Mundial 2014

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze