Busquets: Wszystko wyjaśni się na Bernabeu

Autor: Bartłomiej Misztal | 13.03.2014 20:12 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Pomocnik FC Barcelony uważa, że o mistrzostwie Hiszpanii w obecnym sezonie zadecyduje wynik Gran Derbi.

Już 23 marca dojdzie do starcia, któremu zawsze przygląda się rzesza fanów z całego świata. Gran Derbi, czyli mecz pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną, zostanie rozegrany 23 marca. Pomocnik „Blaugrany” Sergio Busquets wyznał, że wynik tego spotkania zadecyduje o tym, kto sięgnie po tytuł mistrzowski w tym sezonie.

– Doprowadziliśmy do sytuacji, w której trudno będzie wygrać ligę, ale nadal czeka nas spotkanie na Bernabeu i będziemy walczyć do końca. Mamy cztery punkty straty i wydaje się, że nie możemy walczyć o tytuł, ale o wszystkim zadecyduje spotkanie na Bernabeu. Jeśli wygramy, będziemy walczyć dalej. Jeżeli przegramy, liga będzie dla nas zakończona – powiedział Busquets.

Od wielu lat mistrzostwo Hiszpanii pada łupem FC Barcelony lub Realu Madryt. Ciekawe, że Busquets nie zauważył, że pomiędzy odwiecznymi rywalami z półwyspu Iberyjskiego znajduje się Atletico Madryt. Być może pomocnik „Blaugrany” nie liczy na to, że podopiecznym Diego Simeone uda się przerwać rządy dwóch drużyn w Hiszpanii.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Real Madryt, Hiszpania, Sergio Busquets

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze