Kolarov gotowy opuścić City

Autor: Michał Nowacki | 02.04.2014 10:50 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Lewy obrońca Manchesteru City poważnie zaczął się zastanawiać nad odejściem z klubu po zakończeniu sezonu. Aleksandar Kolarov jeszcze za czasów rządów Roberto Manciniego próbował przebić się do pierwszego składu, zaś pod wodzą Manuela Pellegriniego często przegrywa walkę z Gaëlem Clichym.

Serb na brak ofert narzekać z pewnością nie będzie, gdyż Napoli i Juventus Turyn obserwują cały rozwój sytuacji. Także były trener „The Citizens”, Roberto Mancini z chęcią widziałby go u siebie w Galatasaray Stambuł, które aktualnie prowadzi. Piłkarz latem będzie miał jedynie sezon do końca umow i władze z Etihad Stadium chcą mu zaproponować nowy kontrakt, ale nie jest on przekonany do tego pomysłu.

– Już po poprzednim sezonie uważałem, że zagrałem za mało spotkań i zastanawiałem się nad zmianą barw klubowych. Uważałem, że może taki krok sprawiłby, że będzie to dla mnie dobra decyzja. Miałem kilka ofert, ale w końcu odmówiłem i wolałem zostać tutaj. Przed rokiem nie pokazałem kibicom na co mnie stać, w obecnym już udowodniłem swoją wartość i jest to moje osobiste zwycięstwo – rzekł lewy obrońca City.

– Jeżeli grasz regularnie możesz ulepszyć każdą grę, ale to jest trudne jeżeli grasz jeden mecz a potem w trzech albo czterech kolejkach siedzisz na ławce rezerwowych. Zdaję sobie sprawę, że Pellegrini potrzebuje rotacji w zespole, na takim poziomie jest to nieuniknione – zakończył Serb.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Anglia, Włochy, Trenerzy, Kontrakt, Turcja, Manchester City, Roberto Mancini, Aleksandar Kolarov, Galatasaray Stambuł, Manuel Pellegrini, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze