Vermaelen: Wszyscy chcą pozostania Wengera

Autor: Michał Nowacki | 02.04.2014 15:40 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Przewodniczący Arsenalu Londyn chcą, aby trenerem nadal był Arsène Wenger. Francuz jednak nie podpisał jeszcze nowego kontraktu. Obrońca „The Gunners”, Thomas Vermaelen zapewnia, że każdy kto jest związany z Emirates Stadium nie dopuszcza myśli, że dojdzie do zmiany trenera.

Od 28 września 1996 roku Francuz jest trenerem „Kanonierów”, w dodatku w sezonie 2003/2004 został pierwszym trenerem, który zdobył mistrzostwo Anglii nie notując żadnej porażki w lidze. Kampanię 2004/2005 udało się zakończyć z Pucharem Anglii i było to ostatnie trofeum, które wygrał klub. Mimo braku sukcesów od lat nikt nie chce dopuścić zmiany szkoleniowca i regularnie ufa w umiejętności i filozofię 64-latka.

W zeszłym miesiącu Wenger obchodził swój jubileusz i po raz tysięczny poprowadził zespół biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Po blisko 18-latach stał się prawdziwą ikoną ligi angielskiej i jeszcze brakuje mu kilkunastu lat, aby pobić wyczyn Alexa Fergusona, który na Old Trafford spędził ponad ćwierć wieku.

– Każdy chce, aby on pozostał jak najdłużej, o ile to w ogóle możliwe. Wenger jest niewiarygodny, dokonał wielkich rzeczy w naszym zespole. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, jakby złożył podpis pod nowym kontraktem i został na kilka sezonów. Poprawiliśmy naszą grę, mamy wspaniałego ducha w zespole, każdy z nas zna swoje możliwości i zadania. Czujemy wielki głód gry, tak samo było przez te wszystkie lata, ale teraz staliśmy się lepszym zespołem – zakończył stoper.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Arsene Wenger, Trenerzy, Kontrakt, Thomas Vermaelen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze