Real szuka następcy Coentrão, Shaw dołączy do Bale’a?

Autor: Michał Nowacki | 05.04.2014 22:37 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Coraz bardziej prawdopodobny staje się fakt, że Fábio Coentrão odejdzie z Realu Madryt i dlatego też hiszpański klub szuka nowego lewego obrońcy. Kandydatów jest kilku, zaś najpoważniejsze szanse ma Luke Shaw z angielskiego Southampton i Guilherme Siqueira, który aktualnie gra w Benfice Lizbona.

Ciekawostką jest, że ten drugi z nich mógł już w styczniu przyjść do stolicy, ale wówczas Portugalczyk nie wiedział czy woli odejść, czy też zostać w Madrycie, więc zdecydował się, że do końca sezonu będzie bronił barw „Królewskich”. Guilherme Siqueira jest zawodnikiem hiszpańskiej Granady, zaś w portugalskim klubie gra jedynie na zasadzie wypożyczenia.

W nieco innej sytuacji jest Luke Shaw, jego pracodawca chce za 18-latka 36 milionów euro i nie wiadomo czy „Królewscy” zgodzą się na tak wysoką kwotę. Na pewno ich stać, ale do walki włącza się o niego także Chelsea Londyn i Manchester United. Przewagą Realu jest fakt, że obrońca byłby drugim wychowankiem Southamptonu w hiszpańskim klubie, pierwszym jest Gareth Bale. Ponadto obaj zawodnicy mają tego samego agenta.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Portugalia, Benfica Lizbona, Fabio Coentrao, Granada, Southampton, Luke Shaw

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze