Ancelotti: Będziemy walczyć do końca

Autor: Michał Nowacki | 06.04.2014 09:05 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Wczoraj cała trójka w Primera División solidarnie wygrała swoje mecze, ale najlepiej zrobił to Real Madryt. Podopieczni Carlo Ancelottiego zwyciężyli na wyjeździe 4:0 Real Sociedad i pokazali, że do ostatniej kolejki będą walczyć o mistrzostwo Hiszpanii.

Wynik spotkania chwilę przed przerwą otworzył Asier Illarramendi, na 2:0 podwyższył Gareth Bale. Ostatnie 10 minut to dominacja „Królewskich”, najpierw Pepe się wpisał na listę strzelców, zaś wynik spotkania ustanowił rezerwowy, Álvaro Morata.

– Zwycięstwo wzmacnia nasz zespół i będziemy walczyć do końca, do ostatniej kolejki. Doceniam całą grę, ponieważ to był bardzo dobry występ w naszym wykonaniu, bardzo inteligentny. To nie było łatwe zadanie, ale mam szeroki skład, który walczy o najwyższe cele. Jestem dumny, że udało nam się wygrać bez Cristiano Ronaldo i, że Gareth Bale wiedział, na której flance się ma ustawiać. Jestem szczęśliwy, że mogę trenować ten klub – powiedział w wywiadzie Carlo Ancelotti.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Carlo Ancelotti, Trenerzy, Pepe, Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Real Sociedad, Alvaro Morata, Asier Illarramendi

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze