John Terry kontuzjowany po meczu z PSG

Autor: Jan Wiśniewski | 10.04.2014 12:45 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Obrońca Chelsea FC, John Terry, wygrane spotkanie Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain okupił niegroźną kontuzją. Angielski defensor z powodu urazu nie wystąpi w najbliższym ligowym starciu ze Swansea City.

John Terry kontuzji doznał po starciu z jednym z zawodników Paris Saint-Germain. Doświadczony piłkarz zdołał jednak dotrwać do końcowego gwizdka arbitra, żeby jeszcze w tracie meczu nie osłabiać swojej drużyny. Po dokładniejszych badaniach okazało się, że uraz Anglika nie jest poważny, lecz pomimo tego, José Mourinho zdecydował się dać odpocząć swojego zawodnikowi. Przed półfinałem Ligi Mistrzów Portugalczyk nie chce ryzykować pogłębienia się urazu Terry'ego, więc w meczu ze Swansea nie skorzysta z jego usług.

Warto wspomnieć, że w pierwszym półfinale Ligi Mistrzów Chelsea zagra bez ponadto bez Branislava Ivanovica, który odbędzie karę kartkowego zawieszenia.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Chelsea FC, Anglia, Kontuzje , John Terry, Paris Saint-Germain, Chelsea - PSG 2014-04-08

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Powrót Ligi Mistrzów w sierpniu?

  Rozgrywki Ligi Mistrzów są od marca zawieszone, podobnie jak rozgrywki większości lig europejskich – gra tylko Białoruś – oraz Ligi Europy. To trudny czas by być kibicem. Cierpliwość jednak popłaca, jak mawia starodawne przysłowie, i podobnie może być w tej sytuacji. Latem bowiem kibice mogą mieć możliwość oglądania skumulowanych rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Czy rzeczywiście jest na to szansa? Jakie są najnowsze spekulacje dotyczące dokończenia w tym roku rozgrywek Ligi Mistrzów?

  czytaj więcej
 • Co robić w świecie bez Ligi Mistrzów?

  Świat piłki nożnej w Europie stanął w miejscu miesiąc temu i na razie ani myśli ruszyć – pandemia koronawirusa spowodowała zawieszenie rozgrywek w niemal wszystkich ligach krajowych na Starym Kontynencie, ponadto meczów Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz przesunięcie Euro 2020 na rok 2021. Nie wiadomo na razie, kiedy ruszy Liga Mistrzów. UEFA bardzo nie chce anulować tegorocznego finiszu sezonu i myśli, jakby rozwiązać tę patową sytuację. Tymczasem, co robić w świecie bez Ligi Mistrzów?

  czytaj więcej
 • Czy Liga Mistrzów również zostanie przełożona na 2020 rok?

  Koronawirus sieje spustoszenie w świecie finansów, w branży turystycznej czy gastronomicznej, a także w sporcie. Z obawy przed rozprzestrzenianiem się wirusa odwoływane są wyścigi kolarskie, rajdy samochodowe, mecze koszykówki, siatkówki, a także piłki nożnej. Wiele lig krajowych w Europie zawiesza rozgrywki. Co z Ligą Mistrzów oraz Ligą Europejską, czyli ponad ligowymi rozgrywkami europejskimi organizowanymi przez UEFA?

  czytaj więcej
 • Grzegorz Krychowiak najlepszym pomocnikiem ligi rosyjskiej

  Grzegorz Krychowiak, który występuje w Lokomotiwie Moskwa, został wybrany przez rosyjską federację piłkarską najlepszym pomocnikiem ligi poprzedniego sezonu.

  czytaj więcej
 • Chelsea przypadkowo potwierdziła transfer Kovačicia?!

  Chelsea przypadkowo potwierdziła definitywny transfer Mateo Kovačicia na Stamford Bridge. Mimo że do wiadomości publicznej nie została podana oficjalna informacja, to wydaje się, że wszystko jest już przesądzone.

  czytaj więcej

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze