Khedira rozpoczął treningi z drużyną

Autor: Michał Nowacki | 14.04.2014 19:49 | komentarzy: 13 | kategoria: News |

W listopadzie zeszłego roku Sami Khedira doznał kontuzji kolana w meczu reprezentacji Niemiec. Wiele się mówiło, że pomocnik nie zagra już w tym sezonie, tymczasem dzisiaj wznowił on treningi z drużyną Realu Madryt. Nawet jeżeli Carlo Ancelotti nie skorzysta z jego usług to na pewno piłkarza cieszy fakt, że wraca do zdrowia bo to pozwoli mu realnie myśleć o wyjeździe na Mundial w Brazylii.

Obok niego także Sergio Ramos i Marcelo wznowili treningi z resztą „Królewskich”. W towarzyskim meczu z Włochami rozgrywający zerwał wiązadło krzyżowe w kolanie i przed urazem prezentował wysoką formę w drużynie Carlo Ancelottiego.

– To znakomita informacja dla nas, Sami Khedira może rozpocząć treningi z resztą kolegów. Także Marcelo i Sergio Ramos znaleźli się na boisku, więc nikt z nich nie musi ćwiczyć już indywidualnie – głosi oficjalne stanowisko klubu.

Z powodu problemów z udem nadal w treningu nie wziął udziału Cristiano Ronaldo i jego występ w środę w Copa del Rey z Barceloną stoi pod znakiem zapytania. Do gry powinien wrócić już za to Sergio Ramos i Marcelo, kontuzje eliminują Alvaro Arbeloę i Jesé.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Kontuzje , Cristiano Ronaldo, Sami Khedira, Sergio Ramos, Marcelo, Álvaro Arbeloa , Jese Rodriguez

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (13)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze