Sneijder i van der Vaart nie wrócą do Ajaxu

Autor: Jan Wiśniewski | 15.04.2014 11:20 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Szkoleniowiec Ajaxu Amsterdam, Frank de Boer, poinformował, że nie rozważa powrotu do swojego zespołu Wesleya Sneijdera oraz Rafaela van der Vaarta.

Do niedawna wydawało się, że Wesley Sneijder oraz Rafael van der Vaart mogą po zakończeniu tego sezonu wrócić do klubu, w którym w przeszłości mieli status pierwszoplanowych postaci. Ich pozyskaniem zainteresowany był Ajax Amsterdam, a Frank de Boer ciepło wyrażał się o ich przyjściu do prowadzonego przez siebie zespołu. Teraz były holenderski obrońca zmienił jednak zdanie i zapowiedział, że Sneijder i van der Vaart nie mogliby liczyć u niego na regularną grę.

– Nie mogę wyobrazić sobie ich jako typowych napastników w moim zespole. Mam do nich olbrzymi szacunek, ale nasza taktyka się zmieniła i obecnie nie widzę dla nich miejsca w wyjściowej jedenastce. Obawiam się, że graliby sporadycznie. Nie mogę powiedzieć, kiedy byłby odpowiedni czas na to, aby do nas dołączyli, lecz nie ukrywam, iż ich doświadczenie bardzo by nam się przydało – powiedział Frank de Boer.

Czytaj więcej o: Holandia, Niemcy, Transfery, Ajax Amsterdam, Turcja, Frank De Boer, Wesley Sneijder, Galatasaray Stambuł, Rafael Van der Vaart, Hamburger SV

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze