El Shaarawy zagra z Interem i wyrobi się na Mundial?

Autor: Michał Nowacki | 02.05.2014 14:56 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Napastnik AC Milanu znaczną część sezonu przeznaczył na leczenie swojej kontuzji, ale spodziewa się, że w niedziele zagra w derbach Mediolanu. Stephan El Shaarawy wyleczył już uraz stopy i jest gotowy do występu przeciwko Interowi Mediolan.

Od września 21-latek zagrał tylko w czterech spotkaniach Seria A i jedno w Lidze Mistrzów z Ajaksem Amsterdam. Uraz stopy nie pozwolił mu na więcej występów, ale za to wiele wskazuje na to, że w niedzielę będzie zdolny do gry przeciwko lokalnemu rywalowi.

– Mam nadzieję, że z Interem Mediolan zagram. Nie mam sił na pełne 90 minut, ale 20-30 minut mogę spędzić na boisku w drugiej połowie. Chcę pomóc Milanowi w awansie do Ligi Europy. Uraz odnowił mi się w Lidze Mistrzów z Ajaksem Amsterdam, to był dla mnie fatalny dzień – rzekł Włoch.

– Dwa miesiące czekałem bezczynnie, terapia nie przyniosła żadnego efektu, więc poniosłem klęskę i musiałem cztery miesiące czekać. Gdybym miał od razu operację wówczas wróciłbym szybciej na boisku. Ludzie wiele rzeczy mówili o mnie i strasznie mnie to zabolało. Być może to kwestia popularności – wyjawił 21-latek.

– Wiem, że nie będzie łatwo wrócić do reprezentacji Włoch, muszę grać regularnie w klubie, aby dostać powołanie na Mundial w Brazylii. Chcę znowu grać w wyjściowej jedenastce Milanu i wywalczyć sobie miejsce w kadrze narodowej, mam w głowie wiele celów – zakończył napastnik.

Czytaj więcej o: AC Milan, Włochy, Kontuzje , Brazylia, Stephan El Shaarawy, Mundial 2014

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze