Wenger: Nie wrócę w lecie do Monaco

Autor: Michał Nowacki | 12.05.2014 16:20 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Wciąż niejasna jest przyszłość Arsène’a Wengera w Arsenalu Londyn, ale francuski szkoleniowiec zapowiada, że na pewno nie wróci do AS Monaco. Wiele się mówi, że Claudio Ranieri straci pracę i władze francuskiego klubu chcą, aby Wenger ponownie prowadził ekipę z Ligue 1.

Szkoleniowiec Arsenalu Londyn na razie zaprzecza plotkom i obiecuje, że nie zamierza wracać do Francji. Tym samym dałby „zielone światło”, że chce zostać na Emirates Stadium. 64-latek „między wierszami” przejawia chęć pozostania w stołecznym klubie, ale wiele zależeć będzie od meczu „Kanonierów” z Hull City w finale FA Cup.

– Życzę AS Monaco jak najlepiej, ale nie mam zamiaru wracać do klubu i go znowu prowadzić. Zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, został niecały miesiąc. Wiele wskazuje na to, że Jack Wilshere do tego czasu wyzdrowieje i Roy Hodgson będzie mógł go powołać na Mundial. W środę treningi z nami wznowi także Alex Oxlade-Chamberlain i nie byłbym zaskoczony, gdyby także dostał powołanie na tą międzynarodową imprezę – ujawnił francuski coach.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Arsene Wenger, Kontuzje , Transfery, Trenerzy, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain , Roy Hodgson

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze