Klopp: Arbiter, Florian Mayer powiedział mi, że do ocenienia takich sytuacji potrzebujesz technologii komputerowej

Autor: Michał Nowacki | 18.05.2014 07:29 | komentarzy: 18 | kategoria: News |

Wczoraj Puchar Niemiec wygrał Bayern Monachium, który w dogrywce zdobył dwa gole. Trener Borussii Dortmund, Jürgen Klopp był sfrustrowany, że arbiter nie uznał wcześniej prawidłowo zdobytej bramki przez Matsa Hummelsa. 46-latek uważa także, że porażka dla jego zespołu była bardzo bolesna.

Na powtórkach widać, że stoper Borussii Dortmund prawidłowo zdobył bramkę, ale sędzia uznał inaczej. W 107. minucie wynik spotkania otworzył Arjen Robben, zaś w 120+3. wynik meczu ustalił Thomas Müller. Tym samym Bayern kończy sezon z mistrzostwem Niemiec i DFB Pokal, zaś Borussia Dortmund nie wygrywa żadnego pucharu w swoim kraju.

– Zdobyliśmy bramkę, która nie została uznana. Nie chcę obwiniać za to sędziego, ale ten gol wiele zmieniłby. Przegraliśmy 0:2 choć jako pierwsi zdobyliśmy bramkę. Arbiter, Florian Mayer powiedział mi po meczu, że do ocenienia spalonego potrzebujesz technologii komputerowej – ujawnił Jürgen Klopp.

– Porażka jest dla nas bardzo bolesna, oba zespoły zmagały się z wieloma ograniczeniami. Brakowało nam skuteczności, zdobycia bramek, ale zawsze powiem moim zawodnikom, że mieli nadzwyczajny sezon i udowodnili to podczas tego finału – dodał 46-latek.  

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Trenerzy, Borussia Dortmund, Mats Hummels, Jurgen Klopp

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (18)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze