Perez: Nie spodziewam się lawiny odejść

Autor: Bartłomiej Misztal | 28.05.2014 11:28 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Prezydent Realu Madryt nie sądzi, aby tego lata piłkarze zaczęli masowo opuszczać Santiago Bernabeu. Wierzy jednak, że Iker Casillas wypełni swój kontrakt do końca.

W przypadku zwycięstwa drużyny w Lidze Mistrzów, zawsze można było spodziewać się zmian. Raz lepszych, raz gorszych, ale roszady były. Jednym nie podobała się, mimo wszystko, atmosfera w klubie, a drudzy nie wyobrażaliby siebie w innej drużynie.

Florentino Perez, prezydent Realu Madryt wierzy, że nie będzie musiał oglądać, jak piłkarze masowo opuszczają Santiago Bernabeu. Liczy natomiast na to, że Iker Casillas pozostanie w stolicy Hiszpanii aż do końca kontaktu. Wie, że rywalizacja między nim a Diego Lopezem istnieje, ale tą kwestię woli zostawić trenerom.

– O pozycji Ikera mówiło się od wielu miesięcy. Zapewniam jednak, że jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, będzie grał on w Realu do końca swojego kontraktu. Zarówno Casillas jak i Diego Lopez prezentują wyborne umiejętności i problem przy ustalaniu składu ma tylko Ancelotti. Sądzę, że większość graczy, którzy zdobyli z nami Ligę Mistrzów, zostaną. Nigdy nie można jednak niczego wykluczyć – powiedział Perez.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Iker Casillas, Florentino Perez

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze