Autor: Ewa Grodzka | 12.06.2014 15:40 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Szkoleniowiec Napoli wypowiedział się na temat przyszłości Pepe Reiny. Rafa Benítez wykluczył możliwość pozyskania hiszpańskiego golkipera.

Benítez przyznał, że Reina na pewno nie zostanie pozyskany przez włoski klub na zasadzie transferu definitywnego. 31-letni reprezentant Hiszpanii w ostatnim sezonie był wypożyczony do Napoli z Liverpoolu.

Sam Reina wyrażał chęć pozostania w Neapolu, jednak będzie zmuszony rozejrzeć się za nowym pracodawcą. Mówi się o zainteresowaniu jego usługami ze strony Arsenalu.

– Pepe ma jeszcze przez dwa lata ważny kontrakt z Liverpoolem. Wróci więc do Anglii i tam zostanie. My nie możemy pozwolić sobie na zaspokojenie jego oczekiwań finansowych. Premier League jest bardzo silną ligą, natomiast my w Serie A nie płacimy tak dużych pieniędzy – przyznał trener Napoli.

• Berizzo: Powiedziałem piłkarzom, że nie ma błędu, którego nie dałoby się naprawić

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu między Sevillą i Liverpoolem trenerzy obu drużyn Jürgen Klopp i Eduardo Berizzo podsumowali grę swoich piłkarzy w tym pojedynku.

Napoli grało u siebie z Szachtarem Donieck, o ile do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, o tyle w drugiej połowie worek z bramkami posypał się tylko dla jednej drużyny. Swoją bramkę zdobył także Piotr Zieliński.

Każdy ma swój Milan. W pamiętnym finale Ligi Mistrzów, kiedy to Liverpool przegrywał 0:3 do przerwy, wydawało się, że wszystko jest rozstrzygnięte. Tak samo było we wtorkowym spotkaniu z Sevillą, jednak tym razem to "The Reds" roztrwonili pewne prowadzenie.

Skrzydłowy Sevilli Nolito wypowiedział się na temat dzisiejszej rywalizacji z Liverpoolem.

Spotkanie Napoli z Szachtarem będzie rozpalało do białości kibiców spod Wezuwiusza. „Błękitni” przed tym spotkaniem zajmują trzecią lokatę w grupie F i wszystko wskazuje na to, że to nie powinno się zmienić. Natomiast „Górnicy” będą starali się wygrać spotkanie, aby powiększyć różnicę punktową nad swoim przeciwnikiem. Natomiast mecz Manchesteru City z Feyenoordem nie zapowiada się emocjonująco, bowiem „Obywatele” już w poprzedniej kolejce wywalczyli awans, a mistrzowie Holandii nie mają szans na wydostanie się z ostatniego miejsca w grupie.