Oficjalnie: Gracz Świętych stał się Diabłem

Autor: Robert Kobierowski | 27.06.2014 18:47 | komentarzy: 18 | kategoria: News |

Nowym zawodnikiem "Czerwonych Diabłów" został obrońca Luke Shaw. 18-latek pozyskany z Southampton za kwotę 30 milionów funtów stał się najdroższym nastoletnim piłkarzem na świecie.

O transferze młodego Anglika mówiło się już od bardzo dawna. Jego usługami zainteresowana była też Chelsea ale sam zawodnik, nie miał wątpliwości i wybrał ofertę Manchesteru United, z którym podpisał 4-letni kontrakt. Tak o swoich przenosinach wypowiedział się nowy nabytek Louisa Van Gaala.

 - Chcę kontynuować rozwój mojej kariery i dołączyć do Manchesteru United. To najlepsze miejsce dla mnie na zrobienie tego. Oczekuję tego nowego rozdziału w moim życiu, będę mógł się uczyć od światowej klasy graczy i zespołu trenerskiego.

 - Wierzę, że angielscy gracze powinni mieć tylko jeden cel i tym jest gra dla Manchesteru United. Nigdy poważnie nie rozważałem gry dla Chelsea. Moje serce zawsze było skupione na przenosinach do United. To jest największy klub na świecie. - zakończył Shaw

Wczoraj do klubu z Old Trafford sprowadzony został Ander Herrera za 32 mln funtów (widoczny na zdjęciu u góry po prawej stronie), dziś Luke Shaw. Czyżby jutro kolejny transfer? Kibice United z całą pewnością nie mieli by nic przeciwko.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Ander Herrera, Southampton, Luke Shaw

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (18)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze