Vermaelen blisko United

Autor: Robert Kobierowski | 30.06.2014 12:23 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Jak podają angielskie media, Arsenal zaakceptował ofertę "Czerwonych Diabłów" za swojego kapitana, Thomasa Vermaelena. Kwota transferu ma oscylować wokół 12 mln. funtów.

Środkowy obrońca The Gunners jest jednym z priorytetów Louisa Van Gaala, który po odejściu Vidica i Ferdinanda ma spore luki w obronie. Serb przenosi się do Interu Mediolan, a z 36-letnim Anglikiem nie zdecydowano się przedłużyć kontraktu. W związku z tym, menedżer Manchesteru United szuka wzmocnień swojej defensywy. 

Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji byłby właśnie 28-letni Belg, który w ubiegłym sezonie spędził na murawie ledwie 788 minut występując w 14 spotkaniach. W klubie z Emirates przegrywa walkę o pierwszy skład z Koscielnym i Mertesackerem. Przenosząc się na Old Trafford prawdopodobnie zyskałby możliwość częstszych występów w zespole holenderskiego szkoleniowca.

Pytanie, co na to kibice? Jak zareagują na sprzedaż kapitana zespołu do jednego ze swoich największych wrogów? Według sondy przeprowadzonej przez angielski portal blisko 65% fanów jest zdania, że Belg nie powinien nigdzie odchodzić, 25% twierdzi, że należy go sprzedać ale do innej ligi by nie wzmacniać konkurencji. Jedynie 8% sądzi, że zawodnik musi się rozwijać i powinien przenieść się do czerwonej części Manchesteru. Co zrobi sam Vermaelen? O tym przekonamy się wkrótce.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Manchester United, Anglia, Transfery, Thomas Vermaelen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze