Kto nie zagra w Atlético, oświadczenie prezydenta

Autor: Ewa Grodzka | 01.08.2014 09:53 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

W związku z tym, że z mistrzem Hiszpanii łączonych jest wielu znanych zawodników, prezydent Atlético Madryt, Enrique Cerezo zdementował doniesienia na temat niektórych letnich transferów.

Z przeprowadzką do ekipy „Los Colchoneros” łączony jest przede wszystkim snajper Manchesteru United, Javier Hernández. Fanem talentu Meksykanina jest ponoć szkoleniowiec Atlético, Diego Simeone. Odmienne zdanie ma prezydent hiszpańskiego klubu, Enrique Cerezo.


Media wymieniają coraz to nowe nazwiska w kontekście transferów do naszego klubu, ale żaden z grupy Cazorla, Callejón, Torres, czy też Chicharito nie pojawią się w Atlético. Jeżeli mielibyśmy zatrudnić jeszcze jakiegoś zawodnika, na sto procent nie będzie to żaden z nich – wyznał Cerezo.


Nieprawdziwe są też doniesienia na temat odejścia João Mirandy. Nie odejdzie do Chelsea, ani do żadnego innego klubu. Zostaje z nami, jestem tego pewien – dodał 66-latek.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Hiszpania, Transfery, Fernando Torres, Javier Hernandez, Santi Cazorla, Jose Callejon, Joao Miranda

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze