Szalona konferencja prasowa Daniego Alvesa!

Kacper Chwedoruk | 21.08.2014 15:36 | komentarzy: 16 | kategoria: News |

Tą konferencje prasową zapamiętamy na długo. Dani Alves zaatakował na niej władze Barcelony, kolegów z drużyny, kibiców, dziennikarzy i dwóch selekcjonerów!

Tak szczerych piłkarzy jak Dani Alves jest niewielu. Mimo, że nie opuścił Barcelony, to otwarcie zaatakował władze wicemistrza Hiszpanii. 

– Szefowie Barcelony już mnie tu nie chcą. Nikt z klubu nie bronił mnie latem po absurdalnych atakach prasy. A teraz nikt nie potrafi mi powiedzieć, że mam sobie pójść. W poprzednim sezonie nie wszystkim piłkarzom Barcy chciało się walczyć. Ja też jestem winny, bo na to pozwoliłem. Nie zasłużyliśmy na żadne trofeum – powiedział Brazylijczyk. 

Następnie Alves wypowiedział się o dziennikarzach i kibicach.

Gazety wypisywały o mnie głupoty. Szkoda, że ludzie w nie wierzyli. Jeśli kibicom się nie podobają filmiki, na których tańczę, niech ich nie oglądają w Internecie – grzmiał prawy obrońca.

Ostatnimi, którym się dostało są selekcjonerzy reprezentacji Brazylii. Pierwszym z nich jest Luiz Felipe Scolari, a drugim... obecny szkoleniowiec kadry Dunga.

– Luiz Scolari źle przygotował zespół do mundialu. Nie byliśmy drużyną. Niemcy powinni nam strzelić dziesięć goli. Dunga mnie nie powołał, bo uznał, że będę dobrym kozłem ofiarnym – stwierdził piłkarz Barcelony. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Dani Alves

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (16)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze