Gigantyczna oferta City za Falcao

Autor: Rafał Krysztopa | 31.08.2014 19:59 | komentarzy: 13 | kategoria: News |

Manchester City złożył wysoką ofertę za pozyskanie Radamela Falcao. Anglicy są skłonni zapłacić za napastnika 55 milionów funtów.

Pomimo sankcji transferowych nałożonych przez UEFA, Manchester City planuje na zakończenie okienka transferowego wydać na Radamela Falcao 55 milionów funtów. Kolumbijczyk już od kilku tygodni jest łączony z opuszczeniem AS Monaco. Najbliżej pozyskania Radamela Falcao był Real Madryt, lecz teraz to mistrzowie Anglii prowadzą w wyścigu o zakontraktowanie piłkarza.

By zrównoważyć budżet i nie złamać zakazów UEFA, Manchester City planuje uszczuplenie kadry o kilku piłkarzy. W najbliższych dniach klub mogą opuścić: Alvaro Negredo, Micah Richards, Matija Nastasić i Scott Sinclair.

• Monaco znowu przegrywa i kończy mecz w osłabieniu

AS Monaco do przerwy przegrywało ze Stade Rennes 0:1 i w dodatku pierwszą połowę kończyło w osłabieniu. Jednak po przerwie piłkarze z Księstwa doprowadzili do remisu za sprawą Falcao, ale nie zdołali tego punktu dowieźć do końca meczu.

Z pewnością nie takiej gry podopiecznych Kloppa i Guardioli spodziewali się kibice, którzy zasiedli dziś do oglądania hitu ligi angielskiej.

Gospodarze z Dortmundu chcą za wszelką cenę powrócić do elity Ligi Mistrzów. Miała im w tym pomóc konfrontacja z AS Monaco. Drużyna z Księstwa przeżywa obecnie kryzys, z którego nie będzie łatwo im się wydostać.

• Świetny mecz Sané! Minimalne zwycięstwo City nad Hoffenheim!

Josep Guardiola może odetchnąć z ulgą. „Obywatele” sięgnęli po trzy punkty, jednak brawa należą się także „Wieśniakom”, którzy zostawili na boisku sporo sił.