Kroos trzykrotnie był bliski Barcelony

Kacper Chwedoruk | 03.09.2014 16:25 | źródło zdjęcia: El Mundo Deportivo, Ara | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Hiszpańskie media ujawniają historię Toniego Kroosa. Niemiec chciał grać dla Barcelony.

Toni Kroos wolał przenieść się na Camp Nou niż na Estadio Santiago Bernabeu. Reprezentant Niemiec trzykrotnie był bliski przeprowadzki do Barcelony, jednak za każdym razem coś stawało na przeszkodzie. Jak informuje „El Mundo Deportivo” jedna z osób w sztabie szkoleniowym wicemistrza Hiszpanii była przeciwna temu transferowi. Przedstawiła ona odpowiednią argumentację, która okazała się na tyle przekonująca, że władze Barcelony zrezygnowały z transferu. 

Z kolei jeszcze ciekawszą wersję wypadków przedstawił kataloński dziennik „Ara”. Jego zdaniem przeciwny temu transferowi był Luis Enrique. Szkoleniowiec Barcelony odrzucił możliwość zatrudnienia Niemca, bowiem nie pasował do ich stylu gry i miał nieodpowiedni profil, jeśli chodzi o cechy ofensywne i defensywne.

Jeden z najlepszych rozgrywających świata tego lata koniecznie chciał opuścić Bayern Guardioli. Kroos nie widział w nim miejsca dla siebie i szukał nowego pracodawcy. Ostatecznie jednak nie trafił do klubu ze stolicy Katalonii, ale do Realu Madryt. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Real Madryt, Hiszpania, Toni Kroos

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (12)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze