Sturridge kontuzjowany

Mateusz Ługowski | 06.09.2014 15:06 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Podstawowy napastnik Liverpoolu Daniel Sturridge doznał kontuzji na piątkowym treningu reprezentacji Anglii. Jak na razie nie wiadomo, jak poważny jest to uraz.

Przedstawiciele reprezentacji Anglii jak na razie nie poinformowali mediów o szczegółach kontuzji Sturridge'a. Wiemy tylko, że 25- latek jest pod opieką sztabu medycznego i czeka na wyniki badań.

Innym angielskim piłkarzem, który również skarży się na drobny uraz jest Gary Cahill. Obrońca Chelsea ma stłuczoną kostkę, ale powinien zagrać w najbliższym meczu ze Szwajcarią. Na ostatniej konferencji prasowej Cahill wypowiedział się na temat urazu Sturridge'a.

– Wszyscy trzymamy kciuki za Daniela. On jest kluczowym napastnikiem nie tylko reprezentacji, ale także swojego klubu. Ostatnio jego forma była bardzo wysoka. Mamy nadzieję, że jego uraz nie okaże się zbyt poważny i będzie mógł zagrać w najbliższym mecz – powiedział Cahill.

Daniel Sturridge wystąpił w ostatnim meczu reprezentacji Anglii z Norwegią. Został zmieniony tuż przed końcem regulaminowego czasu gry.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Daniel Sturridge

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze