Kroos: Real o krok przed Bayernem

Kacper Chwedoruk | 07.09.2014 10:36 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Toni Kroos nie kryje zadowolenia z gry w Realu Madryt. Jak twierdzi „Królewscy” są krok przed jego byłym klubem, czyli Bayernem Monachium.

Reprezentant Niemiec był jednym z najgłośniejszych transferów letniego okienka transferowego. Toni Kroos zamienił mistrza Niemiec na rzecz trzeciej drużyny Primera Division, jednak wcale tego nie żałuje. A jest wręcz przeciwnie. Środkowy pomocnik zachwyca się możliwością gry na Estadio Santiago Bernabeu.

– Bayern i Real to dwa największe kluby na świecie. Myślę jednak, że „Królewscy” są o krok dalej. Pamiętam moją prezentację w Realu, kiedy przyszło mnie przywitać 20 tysięcy ludzi na stadionie. I to pomimo tego, że nie zagrałem nawet minuty. W Niemczech jest to nie do pomyślenia. Moje przenosiny do Realu były w 100 procentach sukcesem i jestem szczęśliwy z tego transferu – powiedział Kroos. 

Przypomnijmy, że triumfatorzy Ligi Mistrzów zapłacili za Niemca bardzo mało, jak na obecny rynek transferowy. Mistrz świata z Brazylii kosztował Real zaledwie około 30 milionów euro. 

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Real Madryt, Niemcy, Toni Kroos

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze