Kolejna absurdalna decyzja UEFA? Ribery zawieszony, bo nie chce grać w kadrze?

Kacper Chwedoruk | 07.09.2014 10:50 | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Franck Ribery postanowił zrezygnować z gry w reprezentacji Francji. Nie może tego zrozumieć prezydent UEFA, który mocno go krytykuje.

Doświadczony Francuz chce skupić się tylko i wyłącznie na grze w klubie. Piłkarz Bayernu Monachium najprawdopodobniej nie będzie mógł tego zrobić, bowiem jeśli dostanie powołanie do swojej reprezentacji, to będzie musiał się na nim stawić. Jeśli Ribery zdecyduje inaczej i nie przyjedzie na zgrupowanie kadry, to może zostać zawieszony na spotkania w Bayernie. 

– To nie jest decyzja zawodnika, czy on rezygnuje z gry w reprezentacji. Taka decyzja należy do szkoleniowca. Ribery nie może po prostu sam zdecydować, że rezygnuje z gry w reprezentacji Francji. Jeśli otrzyma powołanie od selekcjonera Didiera Deschampsa, to musi się stawić na zgrupowaniu. Dziwię mu się tym bardziej, że Euro 2016 rozegrane zostanie we Francji – grzmiał Michel Platini. 

Jeżeli tylko taka sytuacja będzie miała miejsce, to UEFA po raz kolejny udowodni jak jest fatalnie zarządzaną federacją. 

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Franck Ribery, Michel Platini

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej

Komentarze (12)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze