Kompany: Podążamy we właściwym kierunku

Mateusz Ługowski | 08.09.2014 13:30 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Vincent Kompany jest zadowolony ze sposobu budowania klubu przez właścicieli i menedżera "The Citizens". Belg jest przekonany, że Manchester City czeka świetlana przyszłość.

Władze Manchesteru City planują rozbudowę obiektów treningowych. Ma powstać m.in. 16 boisk przeznaczonych do treningów dla wszystkich grup wiekowych. Ta inwestycja ma pochłonąć ok. 200 milionów funtów.

Vincent Kompany jest zaodowlony z posunieć klubu i wierzy, że w najbliższych latach "The Citizens" osiągną spore sukcesy.

– Myślę, że daliśmy jasny komunikat, że nie skupiamy się tylko na kupowaniu nowych piłkarzy, ale także na podpisywaniu kontraktów z obecnymi zawodnikami oraz na rozbudowie klubowej infrastruktury. Mamy m.in. Davida Silvę, Aleksandra Kolarova, Samira Nasriego, Edina Dzeko, czy Sergio Aguero. Cieszę się, że jestem z tymi piłkarzami w jednym zespole, gdyż gra przeciwko nim nie należy do przyjemności– przyznał Kompany.

– Sądzę, że nasi kibice również są zadowoleni z posunięć klubu. Już od kilku lat podążamy określoną drogą, która daje nam sukcesy. Mamy plany na przyszłość i zamierzamy je zrealizować– zakończył środkowy obrońca.

Czytaj więcej o: Anglia, Manchester City, Vincent Kompany

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze