Boczni obrońcy na celowniku Juventusu

Autor: Rafał Krysztopa | 09.09.2014 12:41 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Stephan Lichtsteiner może latem opuścić Juventus Turyn. Włosi już poszukują następcy Szwajcara, na ich liście znajduje się trzech piłkarzy.

Już w czerwcu przyszłego roku wygasa kontrakt Stephana Lichtsteinera. Porozumienie w sprawie nowej umowy nie zostało jeszcze osiągnięte i prawdopodobnie Szwajcar opuści Turyn jako wolny piłkarz. Według włoskich mediów, Juventus Turyn już monitoruje potencjalnych piłkarzy, którzy mogą zastąpić Stephana Lichtsteinera.

Na czele listy życzeń Włochów znajduje się Dani Alves. Na przeszkodzie pozyskania Brazylijczyka może jednak stanąć jego wysoka pensja, która jest nie do zaakceptowania przez Juventus Turyn. Kolenym wyborem Juventusu może stać się Ignazio Abate, którego Massimiliano Allegri zna jeszcze z okresu prowadzenia Milanu. Ostatnią opcją jest zaś Glen Johnson z Liverpoolu.

Całej wymienionej trójce kontrakty wygasają wraz z końcem obecnego sezonu, więc Juventus będzie mógł sprowadzić ich za darmo.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Włochy, Dani Alves, Glen Johnson, Ignazio Abate

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze