Alba otrzyma nową umowę

Autor: Rafał Krysztopa | 12.09.2014 11:52 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Hiszpańska prasa oczekuje, że dyrektor sportowy Barcelony, Andoni Zubizarreta w ciągu najbliższych tygodni zaoferuje Jordiemu Albie przedłużenie kontraktu.

Dziennik „AS” ustalił, że po uzupełnieniu luk na prawej stronie obrony w postaci zakontraktowania Douglasa i wyjaśnienia sytuacji Daniego Alvesa i Martina Montoyi, Barcelona swoją uwagę zwróci ku lewej stronie defensywy. Obecny kontrakt Jordiego Alby obowiązuje do 2017 roku, lecz ze strony klubu istnieje chęć przedłużenie kontraktu Hiszpana. Będzie to pierwsze zadanie Andoniego Zubizarrety po powrocie z wakacji.

Po przedłużeniu umowy z Jordim Albą klub planuje usiąść do rozmów z Pedro i Sergi Roberto.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Jordi Alba

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #4

  Dzisiejszy artykuł po raz kolejny zaczniemy od wątku Cristiano Ronaldo. Tym razem nie będzie on dotyczył jego pożegnania z Realem Madryt, lecz przyszłości w Juventusie.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #3

  Kolejny dzień z rzędu pierwszoplanowym bohaterem mediów jest Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem nie przeczytamy w gazetach kolejnych doniesień odnośnie jego przyszłości, lecz wyrazy uznania i podziękowania za wszystko, co zrobił w barwach Realu Madryt. Sytuację z Portugalczykiem bez wątpienia najlepiej oddaje w symbolicznym znaczeniu pieśń Horacego – „Wybudowałem pomnik”.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Deulofeu zostaje w Watfordzie

  Hiszpański skrzydłowy definitywnie rozstał się z FC Barceloną i zdecydował się na kontynuację kariery na Wyspach.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze