Casillas: To moja wina

Autor: Rafał Krysztopa | 14.09.2014 10:08 | komentarzy: 15 | kategoria: News |

Iker Casillas po przegranym spotkaniu z Atletico nie szczędził krytyki pod swoim adresem. Hiszpański golkiper czuje się winny z powodu zbyt dużej ilości bramek traconych przez zespół po stałych fragmentach gry.

Real Madryt przegrał drugie ligowe spotkanie z rzędu. Tym razem „Królewscy” ulegli Atletico 1:2. Część winy za złą formę zespołu wziął na siebie Iker Casillas:

– Nie jesteśmy w zbyt dobrym nastroju. Pracowaliśmy ciężko cały tydzień i nie spotkała nas za to żadna nagroda. Publiczność jest wspaniała. Jeśli uważa, że trzeba gwizdać, to muszę to przyjąć z pokorą i dalej pracować nad sobą. Kibicom możemy odpowiedzieć w jeden sposób: lepszą grą na boisku.

– Druga połowa była ciosem dla nas. Kontrolowaliśmy Atletico, a po fenomenalnej akcji Turan zdobył gola. Wynik jest trochę krzywdzący. Zasłużyliśmy przynajmniej na remis. Atletico wie jak rozgrywać takie spotkania, mogę im jedynie pogratulować.

– Rozumiem, że stałe fragmenty są drażliwym temacie, tracimy po nich zbyt dużo bramek. Czuje się za to odpowiedzialny, jestem bramkarzem, do mnie należy kierowanie zespołem podczas stałych fragmentów.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Real Madryt, Hiszpania, Iker Casillas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (15)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze