Rodgers: Balotelli ma wielkie doświadczenie w Lidze Mistrzów

Autor: Michał Nowacki | 16.09.2014 12:31 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Liverpool w lecie pozyskał Mario Balotellego, za którego zapłacił 20 milionów euro, trener „The Reds” liczy, że doświadczenie Włocha będzie pomocne w walce o Ligę Mistrzów. Brendan Rodgers jest przekonany, że skoro napastnik w maju 2010 roku wygrał z Interem Mediolan Ligę Mistrzów, że będzie w stanie wykorzystać swoje doświadczenie w tym turnieju.

– Mario dopiero w lecie tego roku do nas dołączył, ale widzę jak on ciężko pracuje dla naszego zespołu. Ostatnio trochę narzekał na swoje zdrowie z powodu przeziębienia, ale dokonał wszelkich starań, aby wyzdrowieć na mecz z Ludogorets w Lidze Mistrzów. Widziałem, że bardzo zależy mu na występie w europejskich pucharach – rzekł trener w rozmowie z ESPN.

– Ten napastnik ma ogromne doświadczenie w grze w Lidze Mistrzów, z Interem Mediolan wygrał cały turniej w sezonie 2009/2010. Jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem w naszym zespole jeśli chodzi o rozgrywki Champions League. On ma umiejętności międzynarodowego kalibru, ciężko pracuje dla zespołu i dla siebie, aby zdobywać kolejne bramki – dodał Brendan Rodgers.

– Kiedy przychodziłem na Anfield Road od początku chciałem wprowadzić ponownie klub do Ligi Mistrzów. Może zajęło mi to trochę więcej czasu niż planowałem, ale najważniejsze, że w tym sezonie będziemy znowu grać w tych elitarnych rozgrywkach. Jesteśmy jednym z największych klubów na świecie i wspaniale jest móc wrócić do udziału w tym turnieju – uważa trener „The Reds”.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Liverpool FC, Anglia, Transfery, Trenerzy, Mario Balotelli, Brendan Rodgers

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze