Fabregas: Nie mogłem wrócić do Arsenalu

Mateusz Ługowski | 22.09.2014 11:13 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Transfer Cesca Fabregasa do Chelsea wywołała wiele skrajnych emocji, szczególnie wśród kibiców Arsenalu. Hiszpański pomocnik przyznał, że nie mógł wrócić do swojego byłego klubu, gdyż nie dostał takiej możliwości.

Fabregas odszedł z Arsenalu w 2011r. na rzecz Barcelony. Jego przygoda z "Dumą Katalonii" dobiegła końca w ostatnim okienku transferowym, kiedy to poprosił o możliwość odejścia. Jego nowym klubem została Chelsea.

Hiszpan przyznał, że nie dostał propozycji powrotu do Arsenalu i zdecydował się na grę dla Chelsea.

– Oczywiście, rozumiem, że teraz niektórzy ludzie w Arsenalu mogą czuć się rozczarowani moją decyzją. Jednak jak musiałem podjąć decyzją, która będzie korzystna dla mnie. Arsenal mógł skorzystać z opcji pierwokupu i ponownie mnie sprawdzić, ale nie zrobił tego– zaczął Cesc.

– Cały czas chcę się rozwijać i stawać się lepszym piłkarzem. Wiem, że w Chelsea będę miał swoje miejsce i będę mógł podejmować nowe wyzwania– kontynuuje pomocnik.

– Kibice Arsenalu nie rozumieją, że istnieją inne kluby poza ich. Gdybym zdecydował się na grę dla któregoś klubu z Manchesteru, to i tak zostałbym skrytykowany. Czasami musisz pomyśleć o sobie i podjąć odważną decyzję– powiedział piłkarz Chelsea.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Cesc Fabregas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze