Gervinho: Bez Drogby będzie nam ciężko grać w reprezentacji

Autor: Michał Nowacki | 26.09.2014 15:45 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Zawodnik AS Roma wciąż uważa, że Didier Drogba jest niezastąpiony dla swojej reprezentacji, ale obiecał, że dzięki przebudowie w zespole wszyscy zawodnicy muszą się postarać o kontynuowanie znakomitych wyników poprzedniej „złotej generacji”. Gervinho teraz będzie jednym z najgroźniejszych zawodników w kadrze „Słoni”.

Didier Drogba zdobył w historii swoich występów 65 bramek w 104 spotkaniach, co czyni go najskuteczniejszym zawodnikiem w historii „Słoni”. Gervinho docenia wkład swojego rodaka, ale apeluje, że obecna kadra musi dokonać wszelkich starań, aby osiągać tak samo dobre wyniki.

– Drogba był naszym kapitanem, on ogromnie pomógł Wybrzeżu Kości Słoniowej i sprawił, że reprezentacja dostała się tak daleko. Mogę powiedzieć, że teraz nie ma przez kogo zostać zastąpionym. Jestem dumny, że mogłem grać u jego boku – stwierdził Gervinho.

– Jednak musimy patrzeć w przyszłość i radzić sobie bez niego. Teraz mamy nowego trenera, Hervé Renard pomoże nam walczyć w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki w 2015 roku. Musimy dostosować się do nowej sytuacji i zrobić wszystko, aby wywalczyć awans do tego turnieju – dodał skrzydłowy Romy.

Czytaj więcej o: Włochy, AS Roma, Didier Drogba, Wybrzeże Kości Słoniowej

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze