Skomplikowała się sprawa powrotu Nasriego

Autor: Michał Nowacki | 27.09.2014 08:32 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Okazało się, że Samir Nasri ma znacznie poważniejsze problemy z pachwiną niż się początkowo przypuszczało. Francuz najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu przejdzie operację i wróci do gry dopiero za miesiąc. Zawodnik nie grał w meczu Capital One Cup z Sheffield Wednesday, który Manchester City wygrał 7:0.

Skrzydłowy miał popracować nad kondycją i wrócić w przyszłym tygodniu na mecz Ligi Mistrzów. Jednak przed spotkaniem z Hull City wiadomo już, że piłkarz musi uzbroić się w cierpliwość i przełożyć swój powrót na boisko.

– Sprawa jest poważna i być może będzie miał operację w ciągu najbliższych dni. Nie jestem lekarzem, ale myślę, że będzie potrzebował około miesiąca na powrót. On brał udział w treningu, ale nie był w stanie dać z siebie 100%. On nie czuje się dobrze z tym, co robi, więc lekarz uznał, że była to najlepsza opcja – wyznał Manuel Pellegrini.

– Oczywiście, że jest bardzo ważnym graczem dla nas i to nie jest łatwe dla nas, aby grać bez niego. Nigdy nie daję wymówek na temat zawodników bez poważnych powodów, mamy wielką drużynę i musimy dbać o to – dodał trener „The Citizens”.

Angielski klub potwierdza jednak, że Fernando ma także problemy z pachwiną, zaś Stevan Jovetić ze ścięgnem podkolanowym. Obaj powinni być zdolni do gry w przyszłym tygodniu, na szczęście dzisiaj z Hull City gotowi do gry są David Silva i Sergio Agüero.

Czytaj więcej o: Anglia, Trenerzy, Manchester City, Samir Nasri, David Silva, Sergio Aguero, Stevan Jovetić, Fernando, Manuel Pellegrini

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze