Blanc: Czeka nas niezwykłe spotkanie

Autor: Rafał Krysztopa | 30.09.2014 17:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trener PSG, Laurent Blanc z niecierpliwością czeka na spotkanie z Barceloną. Francuz wierzy, że czeka na niezwykłe widowisko.

Laurent Blanc, trener PSG:

– Nie jest łatwym zadaniem, by po prawie perfekcyjnych wynikach w ostatnich sezonie, ponownie wprowadzić zespół na odpowiednie tory. Zmierzymy się z Barceloną i zamierzamy zagrać w swoim stylu, w modelu, który od dawna wypracowujemy. Czeka nas niezwykłe widowisko, na takie spotkania czekają kibice, fani i dziennikarze.

– Brakuje nam woli walki, szczególnie w momentach kiedy nie posiadamy piłki. Musimy być agresywni w wybranych przez nas obszarach boiska. Wiemy, że gdy Barcelona ma piłkę, to jest bardzo ciężko ją odzyskać.

– Zlatan wciąż leczy kontuzje i nie brał udziału w treningu. To jest bardzo niefortunna informacja, ale jestem na takie okoliczności przygotowany.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Francja , Paris Saint-Germain, Laurent Blanc, PSG - Barcelona 2014-09-30

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze