Konflikt Hodgsona i Rodgersa nasila się

Autor: Michał Nowacki | 04.10.2014 12:29 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Konflikt na linii trenera reprezentacji Anglii i Liverpoolu nasila się, Roy Hodgson i Brendan Rodgers rozpoczęli wojnę na słowa. Wszystko opiera się o sytuację napastnika „The Reds”, Daniela Sturridge’a, który doznał urazu w czasie meczu międzynarodowego i mimo wszystko chciał trenować z zespołem.

Napastnika zabrakło w kadrze na mecze z San Marino i Estonią, rywale nie wydają się być wymagający dla „Braci Albionu”, zaś zawodnik musi odzyskać pełną sprawność, aby wrócić na boisko. Z powodu urazu uda gracz został odesłany do klubu i musiał opuścić zgrupowanie kadry narodowej. Trener Liverpoolu uważa, że piłkarz został zmuszony do treningów wbrew jego woli. Selekcjoner Anglii wypowiada się w zupełnie innym tonie i cały konflikt się tylko nasila między dwoma panami.

– Nie pamiętam, aby Sturridge prosił mnie o odpoczynek w czasie treningów. Nigdy nawet nie pytał mnie czy mógłby odpocząć 48 godzin, aby poprawić swoje zdrowie. Piłkarz sam chciał trenować, jest dla nas ważną postacią i nie wyobrażał sobie, że może mieć wolne – ujawnił Roy Hodgson.

– Anglik był bardzo szczęśliwy, że może przyjść i nam pomóc zdobyć punkty, rozumiem postawę Brendana Rodgersa, który jest niezadowolony, że jego napastnik jest kontuzjowany. Nigdy nie jesteśmy zadowoleni, kiedy musimy piłkarza odesłać do klubu – dodał selekcjoner.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Kontuzje , Trenerzy, Daniel Sturridge, Roy Hodgson, Brendan Rodgers

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze